29 - linia autobusowa, łącząca osiedle Glinki (przystanek Szubińska) z osiedlem Na Skarpie (przystanek Olimpijska). W dni powszednie kursuje dwa razy na godzinę, w soboty i niedziele raz lub dwa razy, a w święta raz na godzinę. Przejazd całą trasą trwa 51 minut.
Przystanki[]
- Szubińska
- Bliska
- Kręta
- Stepowa (na żądanie)
- Spółdzielnia
- Polmozbyt (na żądanie)
- Kluczyki
- Cmentarz Kluczyki (na żądanie)
- Poznańska (komisariat)
- Parkowa
- Drzymały
- Letnia
- Armii Ludowej
- Biała
- Brązowa
- Okólna
- Andersa (na żądanie)
- Dandelskiego
- Zakole
- Telimeny
- Grzybowa
- Szkoła
- Skrzetuskiego
- Działki Rudak
- Otłoczyńska (na żądanie)
- Rypińska
- Plac Daszyńskiego
- Apatora
- Dworzec Wschodni
- Dworzec Wschodni
- Wschodnia
- Donimirskiego
- Rubinkowo Centrum
- Manhattan
- Przybyłów
- Ślaskiego
- Wyszyńskiego
- Ligi Polskiej
- Kosynierów Kośc.
- Olimpijska